NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

Hurtownia owoców i warzyw Pol Mar codziennie zaopatrza dystrybutorów i kucharzy w świeże warzywa i owoce. Nasza działalność cechuje współpraca z ponad 10000 lokalnych producentów i dostawców. Nasz doświadczony zespół jest aby wspierać Cię w Twoim rozwoju. Idęa naszej firmy jest wsparcie polskich rolników na rynku europopejskim. Początki działalności firmy jest 2000r aktualnie nasza siedziba znajduje się w Jakubowicach około 20 km od Krakowa. Produkty z naszej hurtowni znajdą Państwo na półkach największych sieci spożywczych w europie. Naszym codziennym celem jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne warzywa i owoce, co do których mamy całkowitą pewność, że spełnią oczekiwania naszych kontrahentów.

Pol Mar

Pol Mar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Pol Mar

Pol Mar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.