NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

MAGFIN Magdalena Smędzik

502031921

MAGFIN to doświadczony partner biznesowy oferujący kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz formalności związanych z legalnym pobytem i pracą w Polsce.
Współpraca z MAGFIN to gwarancja profesjonalizmu i kompleksowej obsługi w zakresie księgowości firmowej. Nasze biuro rachunkowe w Warszawie obsługuje zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i pełnej satysfakcji klienta.
Zapewniamy również pomoc w uzyskaniu pozwoleń na pobyt i pracę w Polsce. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie i znamy najnowsze przepisy oraz wymogi prawne. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom szybkie i skuteczne rozwiązania ich problemów.
Biuro rachunkowe Warszawa, karta pobytu, zezwolenie na pobyt, obsługa cudzoziemców, pomoc dla cudzoziemców, wsparcie cudzoziemców obcokrajowców, wniosek jednolity, legalizacja pobytu i pracy w Polsce, legalna praca w Polsce, zezwolenia na pracę w Polsce.

MAGFIN Magdalena Smędzik

MAGFIN Magdalena Smędzik

https://magfin.pl/
ul. Zamieniecka 54/13, 04-158 Warszawa
Tel. 502031921
e-mail: [email protected]
NIP: 7591560331
REGON: 142775863

https://magfin.pl/: Wszystko dla cudzoziemców w Polsce!

MAGFIN Magdalena Smędzik
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.