NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie najwyższej klasy kampery firmy Laika o niewielkim przebiegu i największej użyteczności. Wynajem kampera jest idealnym pomysłem na urlop.Samochody są idealnie wyposażone dla 5 osób. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najlepsza jakość i satysfakcję w trakcie podróży. Pojazdy możesz wynająć w czterech różnych miastach w Polsce – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Prezentowane kampery mają ogrzewanie gazowe oraz klimę z funkcją grzania. Z pomieszczeń użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, łazienkę i toaletę, część dzienną z aneksem kuchennym i blatem przeznaczonym do posiłków. W części kuchennej znajdują się m.in.: stół, meble kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i chromowany zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: tempomat, kamerę cofania, czujnik czadu, podgrzewane lusterka, rolety oraz pojemny garaż.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

Wynajem kamperów premium Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wynajem kamperów premium Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.