NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

503 111 099

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje bogatym wariantem pojazdów, udostępnionym zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, w zależności od naszych potrzeb. Co nas wyróżnia na rynku: stan techniczny w jakim znajdują się pojazdy, wszelkie kwestie ubezpieczeniowe, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, koszty przedstawianej oferty. Czy planujesz wakacje w kraju, czy też masz niespodziewaną awarię, warto znać ofertę lokalnej wypożyczalni samochodów. Główną zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda w poruszaniu się. Jest to korzystne rozwiązanie szczególnie w przypadku wspomnianych we wstępie wakacji. W naszej ofercie jest także – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Masz firmę? W wypożyczalni mamy również pojazdy dostawcze. W sytuacji gdy potrzeba Ci auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą dla nas opcją. Niezależnie czy chcesz wynająć pojazd w celu wyjazdu na urlopu, czy też służbowym, pewne jest, że usługa będzie wykonana natychmiastowo. Jest to niezwykle istotne w sytuacji gdy jesteśmy zasypani masą zobowiązań, a nasz osobisty samochód został uszkodzony np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Daje nam to możliwość szybkiego pozyskania pojazdu zastępczego, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wynajem samochodów Jelenia Góra

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.