NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest godnym zaufania producentem specjalizującym się w sprzedaży lemieszy z wytrzymałej stali Hardox. Firma znajduje się na rynku od wielu lat i ciągle zapewnia nadzwyczajną jakość oferowanych usług. Główny produkt przedsiębiorstwa to lemiesze. To niewiarygodnie odporne na zniszczenia oraz zgniecenia części np. do maszyn. Lemiesze zazwyczaj możemy zobaczyć na końcu łyżki koparki. Firma STAL-HURT posiada w swojej ofercie lemiesze ze stali Hardox do koparek, które zazwyczaj stosowane są do recyklingu. Produkty, które sprzedajemy są niezwykłej twardości. Są bardzo dobrze oceniane przez użytkowników: koparek, ładowarek, spychaczy i pozostałych maszyn. Części do maszyn, które są odporne na uszkodzenia pozwalają uniknąć usterek i wykonywać inwestycję bez niepotrzebnych spowolnień.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: biuro@stal-hurt.com
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Lemiesze

Blacha trudnościeralna STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.