NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

727 770 880

Jeśli pragniesz zagwarantować dziecku rozrywkę na najważniejszym poziomie, a równocześnie stymulować jego rozwój, postaw na wizytę w SmartKidsPlanet. Jest to miejsce, w jakim świetnie poczują się również małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak oraz te znacznie starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
Jak Centrum Mądrej Zabawy wpływa na dzieci?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, aby nie tylko dostarczały radości, lecz także korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, aby SmartKidsPlanet kształtowało fantazję i kreatywność. To miejsce, w którym rozwijane są także umiejętności motoryczne. Przychodząc ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy stwarzasz mu okazję do zabawy z innymi, a tym samym dbasz o jego rozwój społeczny.

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Smart Kids Planet

Smart Kids Planet - to więcej niż sala zabaw
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.