NAP

Baza PL - firmy

U nas przeglądniesz polską bazę firm. Są to firmy aktywnie działające. W wizytówkach zobaczysz podstawowe dane o firmie oraz dane kontaktowe.

Ochraniacz na materac

503-684-158

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją podkładów ochraniaczy i prześcieradeł nieprzemakalnych. Nasze wyroby charakteryzują się lepszą jakością, którą doskonaliliśmy przez cały okres istnienia na rynku, dlatego też od teraz możemy sprzedawać produkty bardzo dobrej jakości w niskich cenach. Stosujemy wzmocnione szwy, z tego też względu można łatwo porównać nasze towary oraz ich wytrzymałość. Podkłady produkujemy w w krajowych wymiarach. Pragniemy zaproponować ochraniacz na trwałych gumach. Firmowe wyroby są miękkie i miłe dla skóry, mają certyfikat Oeko-tex 100 dzięki czemu mogą być z powodzeniem używane w łóżkach dla dzieci. Gwarantujemy najwyższą trwałość, przez którą towary znoszą wielokrotne konserwację

Ochraniacz na materac

Ochraniacz na materac

https://ochraniacz-na-materac.pl/
Kozienicka 203/1, 26-600 Radom
Tel. 503-684-158
e-mail: [email protected]
NIP: 796-299-32-26
REGON:

https://ochraniacz-na-materac.pl/: Podkłady Ochraniacze na materac

Ochraniacz na materac
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.